Krém proti oparům na rtech (antivirový) Spirularin® HS - 3 ml

Pro nejběžnější opary (Herpes Labialis), kdy po první infekci virus zůstává v těle po celý život.

Ohniska herpesu se mohou čas od času opakovat, pokud se vyskytnou určité rizikové faktory, jako je vystavení slunečnímu záření, stres, oslabení imunitního systému atd. To se obvykle děje v nejnepříznivějším okamžiku.

Kromě malých puchýřů se vyvíjejí bolestivé krusty a strupů, které jsou primárně způsobeny jinými bakteriálními infekcemi.

Speciálně upravené molekuly glukózy (polysacharidy) obsažené v HS Spiralin® pokrývají zdravé kožní buňky neviditelným ochranným filmem, který zabraňuje pronikání virů.

Spirularin® HS krém na rty může zabránit vzniku herpesu po proceduře trvalého make-upu, stresu, dlouhého vystavení slunci a dalším faktorům. Spirularin® HS lze bezpečně používat pro děti s diabetem, těhotné ženy a kojící matky. Po nanesení Spirularin® HS krému může být použita i dekorativní rtěnka.

Složení: Účinná látka: extrakt mikroorganismů Spirulina (ochrana zdravých buněk před pronikáním viru, stafylokokům, urychlení regenerace buněk). Zinek - urychluje hojení ran a regeneraci tkání, eliminuje zánětlivé procesy. Ochrana před škodlivým slunečným zářením SPF 15. Péče o citlivou pokožku rtů - výživa a hydratace.

Aplikace:

Péče a ochrana: dvakrát denně (odpoledne a večer) a před dlouhým pobytem na slunci.

Atopická dermatitida a herpes dutiny ústní: krém se aplikuje 2krát denně (dle potřeby až 5x denně) na postiženou oblast. Rychlý lék na herpes, snížení bolesti, pocitu napětí, pálení a svěděni, méně puchýřů, stopy po herpesu se pomalu stanou hladkými a neviditelnými.

Změna tvaru rtů (LST) s injekcemi kyseliny hyaluronové: začít s aplikaci 1 týden před injekcemi, 2x denně každý den. Po LST - 2x denně (dle potřeby až 4 krát denně). Snižuje tvorbu hematomů a urychluje hojení, snižuje pocit napětí, vpichy jsou méně bolestivé, stopy po aplikaci rychleji zmizí.

Trvalý make-up na rty: 1 týden před zákrokem aplikujte denně 2krát. Po aplikaci permanentu - pokračujte s krémem 2x denně (dle potřeby až 5x denně). Sníží bolest, mírnější tvorba stroupků, zrychlené hojení a rychlé zotavení pokožky rtů.

233,00 Kč